Kontakta oss

Ingen ska fara illa av alkohol eller andra droger.

 

Insamling:

Natasha Jevtic Esbjörnsson

Insamlingsansvarig

Telefon: 0733-72 62 22   Mejl: natasha.esbjornsson@iogt.se

 

Anna Ceder

Digital kommunikatör

Telefon: 0733-72 62 54   Mejl: anna.ceder@iogt.se

 

Cecilia Lindell Kennberg

Telefon: 0733-726218    Mejl: cecilia.l.kennberg@iogt.se

Kommunikatör


 

Internationellt:

Jens Rosbäck

Chef för IOGT-NTO-rörelsens internationella arbete

Telefon: 0733-726317    Mejl: jens.rosback@iogt.se

 

Sanna Moberg

Programansvarig

Telefon: 0701-90 84 85  Mejl: sanna.moberg@iogt.se

 

Niklas Martti

Programansvarig

Mobil: 0733- 72 62 07 Mejl: niklas.martti@iogt.se

 

Åsa Bergqvist

Programansvarig

Mobil: 0733-72 62 15  Mejl: Asa.bergqvist@iogt.se

 

Julia Carlbäcker

Kommunikatör, IOGT-NTO-rörelsens internationella arbete

Telefon: 0733-726319    Mejl: julia.carlbacker@iogt.se

 

Maria Bergkvist

Kommunikatör, IOGT-NTO-rörelsens internationella arbete

Telefon: 0733-72 62 69    Mejl: maria.bergqvist@iogt.se 

 

Pierre Andersson

Policyrådgivare Alkohol och utveckling

Mobil: 0733-72 62 46 Mejl: pierre.andersson@iogt.se

Twitter: @pierrea

 

Lars Mannberg

Regionchef i Östafrika

Mobil: +255 758 987 086 Mejl: lars.mannberg@iogt.se

Övrigt: Placerad i Arusha


 

Vit jul:

Amanda Törnblom

Kampanjkoordinator, Vit jul

Telefon: 0701-90 84 13    Mejl: amanda.tornblom@iogt.se

 

Kontaktuppgifter till vår styrelse hittar du HÄR.